×

שאלות נפוצות

יש לך עוד שאלה? ניתן ליצור קשר

כן, וודאי. הבנקים הם חלק בלתי נפרד מהמשכנתא שלכם. אנחנו שומרים על יחסים חמימים עם הבנקאים. כך למעשה, בין היתר, אנחנו מצליחים לקבל ריביות מצוינות בזמן קצר ובשירות מעולה.

כמובן. אישורי פונה לשלושה בנקים לפחות, ומספקת לכם אישורים עקרוניים ממספר בנקים עם תמהיל הלוואה מותאם אישית לצרכים שלכם בריביות אטרקטיביות.

1. אתם ממלאים שאלון קליל, מעלים מסמכים רלוונטיים באזור האישי, 2. אנחנו עוברים על הבקשה שלכם ומכינים עבורכם תמהיל משכנתא מתאים למשק ביתכם, לעסקה ולתקופה. 3. אנחנו שולחים אותו למספר בנקים כדי לקבל עבורכם מספר אישורים עקרוניים. 4. לאחר קבלת האישורים העקרוניים מהבנקים, אנחנו מכינים עבורכם מסמך מייעץ המכיל בתוכו את כל המידע הנדרש עבורכם כדי לקבל החלטה טובה ונבונה על ההלוואה החשובה ביותר בחייכם. 5. אתם תקבלו למייל את האישורים העקרוניים יחד עם המסמך המייעץ. פשוט גאוני! תשלום: עלות השירות היא 1950 ש"ח. תשלום ראשון, מקדמה על סך 350 ש"ח לאחר מילוי השאלון. תשלום שני, 1600 ש"ח לפני קבלת האישורים העקרוניים למייל.

יחד עם האישורים העקרונים שתקבלו במייל אנחנו מכינים עבורך מסמך מאוד מפורט המייעץ ומכווין אותך כיצד לפעול. שם תקבלו את כל המידע הנדרש על מנת להגיע להחלטה הנבונה ביותר, להלוואה המשמעותית ביותר בחייך.

התשלום הכולל הוא 1950 שח בלבד! התשלום הראשון מתבצע לאחר מילוי השאלון והעלאת המסמכים והוא בסך 350 ש"ח. בשלב זה העבודה שלנו מתחילה, אנחנו בודקים את פרטי ההלוואה, יוצרים עמכם קשר במידה ויש חוסרים כלשהם ובונים עבורכם תמהיל הלוואה. לבסוף אנו מעבירים את הבקשה למספר בנקים כדי לקבל עבורכם אישור עקרוני. לאחר קבלת האישורים העקרוניים מהבנקים, אנחנו מכינים לכם מסמך מייעץ אותו תקבלו יחד עם האישורים העקרוניים במייל לאחר הסדרת התשלום השני. התשלום השני מתבצע כך: אתם תקבלו מייל שהאישורים העקרוניים מוכנים ועל מנת לקבלם עליכם להסדיר את התשלום האחרון – תקבלו לינק מאובטח לתשלום, ולאחריו תקבלו למייל את האישורים העקרוניים והמסמך המייעץ.

לאחר מילוי השאלון, עליך להשלים את דמי הטיפול שהינם מקדמה על סך 350 ש"ח. במידה ולא נצליח להעמיד לכם אשראי , לא במימון בנקאי ולא בחוץ בנקאי- תשלמו 350 ש"ח בלבד ולא את מלוא התשלום (שעומד על 1950 ש"ח).

מאחורי הקלעים באישורי ישנם יועצי משכנתא אנושיים שעוברים על פרטי הלוואה ויוצרים עבורכם תמהיל הלוואה נבון ,ובכך יוצרים תמהיל מתאים לצרכים שלכם וחוסכים לכם כמה שיותר כסף. ההיבט הדיגיטלי והאוטומטי באתר מאפשר לנו לקבל יותר לקוחות, וכך להוריד משמעותית את מחיר הייעוץ למחיר הוגן שמתאים לכל כיס.

המחיר שלנו הוא נמוך בגלל השימוש בטכנולוגיה דיגיטלית אוטמטית שמאפשרת לנו לחסוך במשאבים כמו כוח אדם ולהגיע ליותר לקוחות- כך, אתם מקבלים שירות נהדר ומקצועי במחיר נמוך בהרבה מיועץ אנושי.

וואו, המון! יועץ מקצועי צריך לזהות את ההחזר החודשי הנכון ללקוח שיעזור לו לחיות נכון וטוב לצד הלוואת המשכנתא. כמו כן, יועץ מקצועי מסתכל על תחזיות עתידיות בשוק , קנסות עתידיים בסילוק, ובכך מתאים את המשכנתא לתנודות השוק וללקוח. אצלינו כל לקוח יודע בדיוק על מה הוא חותם עם מינימום הפתעות ומקסימום ידע.

אישורי מספקת ללקוחותיה 3 אישורים עקרוניים למשכנתא מתוך אני מאמין שהלקוח יכול ללכת על אחת ההצעות או לבחור להמשיך לעשות תחרות בין הבנקים. שלושת ההצעות הן עם תנאים מעולים המתאימים ללקוח באופן אישי על פי המידע שסיפקתם לנו. כמובן, שתחום זה הוא מאוד דינאמי ואין שחור או לבן. ההצעות שתקבלו מהבנקים נבנות ונבחנות על ידי מומחים שמטרתם להתאים את ההלוואה ללקוח מהמון היבטים שאחד מהם הוא ריבית אטרקטיבית כמו גם החזר חודשי אופטימלי, תחזיות שוק וכדומה. כמובן שאנחנו נעשה הכל על מנת שתקבלו את התנאים הכי טובים.

האינטרס של הבנק הוא להרוויח כסף וכמה שיותר על הכסף שהוא מלווה לך. אין לו הרבה אינטרס להוריד לך בריבית או להתאים את ההלוואה במדויק לצרכיך, מאחר והבנק הוא גוף רווחי. אנחנו באישורי חיים את תחום המשכנתאות, בקשרים מעולים עם גורמים משפיעים בבנקים, ויודעים לעשות עבורך את העבודה הקשה בצורה הטובה ביותר כך שתוכל לחיות טוב לצד המשכנתא.

אין שום בעיה. כתבו לנו: 054-5681372 או [email protected]

כמובן! אם נראה שכדאי או מגיע לך תעודת זכאות או כל הטבה אחרת אנחנו נציין זאת במסמך המייעץ. תעודת הזכאות תינתן על ידי הבנק בו תבקש לקחת משכנתא . זמן הפקת תעודת הזכאות תלוי במשרד הבינוי והשיכון שכן הבקשה עוברת בדיקה הכוללת הצגת אסמכתאות מתאימות, לפני הנפקת תעודה זו.

ניתן לקבל אישור עקרוני מהבנק ללא כל מסמכים. אבל- לא הייתם רוצים לחתום על חוזה רכישה ולגלות שהבנק מתקשה לאשר/ משנה את תנאי הריבית לאחר בחינת המסמכים שלכם. אנחנו מאמינים בלשקף לבנק תמונת מצב עדכנית בנוגע אליכם- כך שאם תאושרו לאחר בחינת מסמכים, אין סיבה שלא תקבלו את האשראי המבוקש. תוקף הצעת הריבית הינו 24 יום מיום מתן האישור.

לאחר שתבחרו את הבנק בו תרצו להמשיך לאחר הייעוץ שלנו, תצטרכו להגיע לפגישת חתימות על תיק המשכנתא. לאחר פגישת החתימות תצטרכו להשלים משימות שהבנק מעמיד כתנאי לקבלת כספי המשכנתא. יחד עם האישורים העקרוניים אתם מקבלים אצלינו מסמך המסביר כיצד להשלים את כל המשימות במינימום זמן. לאחר שתמציאו את כל המסמכים והביטחונות המבוקשים על ידי הבנק, התיק יעבור בדיקה ובקרה, ובמידה שלא יהיו חוסרים כלשהם - תוכלו לקבל את המשכנתא. תהליך ממוצע אורך כ-3 שבועות מרגע החתימה על התיק. ככל שתהיו יסודיים ותפעלו במהירות - כך תקבלו את המשכנתא במהירות.

הבנק מתמחר את הכסף בעיקר לפי טיב לקוח וטיב עסקה. כלומר, נתוני האשראי של הלקוח לאורך השנים, התנהלות בנקאית לאורך השנים, חברות אשראי, העדר פיגורים בהלוואות קיימות / היסטוריות, השכלה, ותק בעבודה ועוד.. כמו כן גובה ההלוואה נגזר גם מכושר ההחזר ומצב הבטוחה הנכסית. ככל ואחוז המימון יהיה נמוך יותר, תקופת המשכנתא קצרה יותר, המצב הפיננסי שלכם וההתנהלות הבנקאית שלכם ללא דופי הריביות שלכם יהיו טובות יותר- כמובן הכל כפוף לתנאי השוק באותה תקופה.

אחוז מימון הוא היחס שבין סכום ההלוואה לשווי הנכס. לפי הוראת בנק ישראל ניתן לקבל משכנתא: בגין דירה יחידה-עד 75% משווי הנכס (בגין נכס שנקנה במחיר למשתכן אחוז זה יקבע משווי שוק של הנכס ולא מעלות קניה עד תיקרה של 1.8 מיליון ₪ ) בגין דירה חליפית (רוכש נכס נוסף שני במספר ומוכר את הנכס הקיים תוך שנתיים) - עד 70%. בגין דירה להשקעה - עד 50%. ככול שתבקשו אחוז נמוך יותר הריביות היו אטרקטיביות יותר.

בזמן נטילת המשכנתא קיימות עלויות חד פעמיות שונות כדוגמת: עמלת פתיחת תיק - עד 360 ש"ח הודעת משכון- 165 ש"ח ייפוי כוח נוטריוני- 198 ש"ח ליחיד, 278 ש"ח לזוג. שכר טרחת שמאי (מחיר מסובסד, יקבע בהתאם לשווי הנכס - המחיר בדר"כ מצוין על גבי ההפניה אותה תקבלו מהבנקים), עלויות רישום שעבודים בלשכת רישום המקרקעין ו/או ברשם המשכונות/החברות וכן עלויות קבועות: תשלומים שוטפים בגין ביטוח חיים ונכס. יש לשים לב שעלייך לשים בצד סכום מסוים מההון עצמי לטובת עלויות אלה, לא ניתן לשלם עלויות אלה מסכום המשכנתא. היתרון באישורי שאנחנו עושים את התיכנון הנכון עוברך ולוקחים בחשבון עלויות נלוות אלה.

ניתן לפרוע את המשכנתא בכל זמן. ייתכנו קנסות בסילוק מוקדם בחלק ממסלולי המשכנתא. אישורי תבנה את התמהיל הנכון ביותר עבורך כך שאם יש צפי לפרעון מוקדם נמזער את קנסות הסילוק המוקדם למינימום.

הבנק מחייב את מבקשי המשכנתא בפוליסת ביטוח חיים, כך שבמידה וחלילה אחד מלוקחי המשכנתא נפטר, חברת הביטוח תסלק את יתרת המשכנתא לטובת הבנק. קיימים חריגים אם הלווים הינם מבוגרים. באישורי אנחנו יודעים לאיזה בנק נכון לפנות על מנת להשיג חריגים אלה.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 12  ממוצע: 3.8